Farsang 2024

Idén is nagy örömmel készültek tanulóink a farsangi bálra, amelyet ebben az évben 2024. február 9-én tartottunk a Diákönkormányzat szervezésében.

Ebben az évben rendkívül sok jelmezest és csoportos produkciót csodálhatott meg a közönség. A bál első részében hatvannyolc egyéni jelmezes vonult fel. Ezután következtek a csoportos jelmezek. Elsőként a hatodik osztályból három tanuló táncos produkciót mutatott be. Ezután a 4. osztályosok Reptérre kalauzolták a közönséget. Az ötödik osztály focistáknak és szurkolóiknak öltözött be. A hatodikosok  a latin dallamokat szláv népzenével ötvözve szórakoztattak mindenkit. A csoportos jelmezek sorát a hetedik osztály zárta Rómeó, Júlia és a többiek produkcióval.

A bál egyik legjobban várt eseménye a nyolcadikos osztályosok keringő nyitótánca volt.

A jelmezesek és a csoportos produkciók után a táncos mulatság vette kezdetét. Míg kicsik és nagyok együtt ropták a táncot, addig a zsűritagok kiosztották a helyezéseket.

Egyéni kategóriában 1. helyezett lett: 4-es  számmal induló Minecraft

2. helyezett lett: 62-es számmal induló: Múmia

3. helyezett lett: 1-es számmal induló: Ceruza

Különdíjban részesült az ötletes jelmezéért: 39-es számmal induló: George Washington

Csoportos jelmezek közül

1. helyezett lett: 6. osztály, Produkciók címe: Partizánakció

2. helyezett lett: 4. osztály, Produkció címe: Repté

3. helyezett lett: 5. osztály, Produkció címe: Focisták és szurkolóik

4. helyezett lett: 7. osztály, Produkció címe: Rómeó, Júlia és a többiek.

Köszönjük szépen a Diákönkormányzatnak a szervezést! Külön köszönet Szakály Gabriella szülőnek, aki mindenben segítette a bál létrejöttét!

Köszönjük a szülőknek a sok pompás, ötletes jelmezt, a felkészítő tanároknak a felkészítést!

Köszönjük minden jelmezes, fellépő tanulónak a szép délutánt!