szerkeszt bejegyzései

Költészet napja 2024

A magyar költészet napját idén is megünnepeltük iskolánkban. A tanórák közötti szünetekben a diákönkormányzatos diákok jóvoltából megzenésített versek szóltak. Az idei hagyományos költészet napi versmondó versenyre a Karácsondi KIKH-ben került sor. Tanulóink 4 korosztályban mérethették meg magukat. Mindenki a kedvenc … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Költészet napja 2024 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Fenntarthatósági pályázat

A tenki Szent Imre Katolikus Általános Iskola ” Együtt a fenntartható jövőért!” felhívására 3 diákunk nyújtott be pályamunkát, hogy elnyerhesse az ” Újrahasznosítás mestere” címet. Ötletes pályamunkát nyújtott be: Gaál Alíz, Koczka Hanna, Mizser Kincső. Mindhárman az 1.a osztály tanulói. … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Fenntarthatósági pályázat bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Föld napja 2024

április 22. – A Föld napja Az ötletet John McConnell vetette fel 1969-ben egy UNESCO konferencián, San Franciscóban. A Föld napját első ízben 1970. március 21-én tartották, ami az északi féltekén a tavasz első napja. Denis Hayes amerikai egyetemi hallgató 1970. … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Föld napja 2024 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Nyílt óra

Kategória: Egyéb kategória | Nyílt óra bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Nyugdíjas búcsúztató

Kollégánk, Kárpáti Gábor Attila nyugdíjas búcsúztatójára 2024. március 22-én került sor. Több, mint tíz évet töltött el iskolánkban. Földrajzra és testnevelésre oktatta tanítványait. A Gönczy-kupa megszervezése az ő nevéhez fűződik. Az itt töltött időben három osztály sorsát osztályfőnökként irányította. Kárpáti … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Nyugdíjas búcsúztató bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Rajzpályázat- Víz világnapja 2024

Koczka Hanna különdíjas lett a Víz világnapja alkalmából meghirdetett “Édes-víz” rajzpályázaton. Munkáját Hevesen ki is állították és itt vehette át az oklevelet is. Szívből gratulálunk!!

Kategória: Egyéb kategória | Rajzpályázat- Víz világnapja 2024 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Virágvasárnap

2024. március 24-én, virágvasárnap iskolánk tanulói a szentmisén felolvasták a passiót. Felolvasó diákok: Cserepes Ferenc, 8. osztályos tanuló Szabó Máté, 6. osztályos tanuló Földi András, 7. osztályos tanuló Hepp Simon Zsombor, 7. osztályos tanuló Csizmadia Milán Attila, 8. osztályos tanuló … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Virágvasárnap bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva