2024. május hónap bejegyzései

Költészet napja 2024

A magyar költészet napját idén is megünnepeltük iskolánkban. A tanórák közötti szünetekben a diákönkormányzatos diákok jóvoltából megzenésített versek szóltak. Az idei hagyományos költészet napi versmondó versenyre a Karácsondi KIKH-ben került sor. Tanulóink 4 korosztályban mérethették meg magukat. Mindenki a kedvenc … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Költészet napja 2024 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Fenntarthatósági pályázat

A tenki Szent Imre Katolikus Általános Iskola ” Együtt a fenntartható jövőért!” felhívására 3 diákunk nyújtott be pályamunkát, hogy elnyerhesse az ” Újrahasznosítás mestere” címet. Ötletes pályamunkát nyújtott be: Gaál Alíz, Koczka Hanna, Mizser Kincső. Mindhárman az 1.a osztály tanulói. … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Fenntarthatósági pályázat bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva