2022. június hónap bejegyzései

Robi Klub Galéria

Kategória: Egyéb kategória | Robi Klub Galéria bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Madarak és fák napja 2022

Ebben az évben is a tanév egyik utolsó napján tartottuk a Madarak és fák napját, ahol az osztályok több állomáson természetvédelmi és sportprogramokon vehettek részt. Az egyes állomások között pedig a falunkat is megismerhették. A programot a két nyolcadik osztály … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Madarak és fák napja 2022 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Koncert

A tanév utolsó napjaiban a karácsondi önkormányzat és a Művelődési Ház szervezésében tanulóink Kovácsovics Fruzsina koncertjén vehettek részt a Művelődési Ház árnyas fái alatt.

Kategória: Egyéb kategória | Koncert bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Gönczy-gála 2022.

2022. június -án több év kihagyás után ismét Gönczy-gála került megrendezésre a karácsondi Gönczy Pál Katolikus Általános Iskolában. Nagyon örültünk, hogy hosszú idő után ismét együtt örülhetünk gyermekeink ügyességének, szépségének. A műsorban fellépett mind a négy alsós osztály egy-egy zenés … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Gönczy-gála 2022. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva