2023. május hónap bejegyzései

Pályázat

Kedves Szülők és Gyerekek! Kedves Követőink! Iskolánk pályázatot nyújtott be az Iskolakertekért Alapítványnál. Sikeres pályázat esetén iskolánk 4 gyümölcsfával és 4 gyümölcstermő bokorral gazdagodna. Ebben kérjük az Önök segítségét. Az alábbi linkre kattintva lehet szavazni : http://ultessunkjobblevegot.hu/ Itt, egy regisztrációt … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Pályázat bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Szülői értekezlet leendő elősős tanulók szülei részére

Tisztelt Szülők! Értesítjük Önöket, hogy 2023. május  24-én (szerdán) 17:00 órakor a 23-as számú tanteremben szülői értekezletet tartunk a leendő első osztályos gyermekek szülei részére. Helye: Gönczy Pál Katolikus Általános Iskola 3281 Karácsond, Szent István út 40. Megjelenésükre feltétlenül számítunk! Tisztelettel: … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Szülői értekezlet leendő elősős tanulók szülei részére bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Gönczy-kupa 2023.

Idén is megrendezésre került a Gönczy-kupa iskolák közötti futball bajnokság iskolánkban. A kupa tízéves története alatt eddig egyetlen alkalommal vitték el tőlünk a kupát, így csapatunk nagy erőkkel dolgozott azon, hogy ebben az évben ez ne forduljon elő. Három iskola … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Gönczy-kupa 2023. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Föld napja

2023. május 3-án a Föld napjáról emlékeztünk meg. Tanulóink egy hat állomásból álló projektet teljesítettek ezen a napon. Nagyon változatos feladatok segítségével a természetvédelem, a megújuló energiaforrások és a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára próbáltuk felhívni a figyelmüket. A Bükki Nemzeti Park … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Föld napja bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva