Egészségnevelési hét

2023. november 13. és 17. között rendeztük meg az egészségnevelési hetet iskolánkban. Ezen a héten rengeteg programmal vártuk diákjainkat.

Egy kis ízelítő a hét egészségnevelési kínálatából:

Hétfőn a 3. szünetben a felső tagozatos osztályok sportvetélkedőn mérhették össze a tudásukat.

Kedden minden osztály egy mentálhigiéniás és egy fogászati prevenciós előadáson vehetett részt. Az előadásokat az Országos Gyermekmentő Szolgálat biztosította. A két remek előadás mellé még ajándékkal is kedveskedtek minden gyermeknek.

Szerdán délután az alsó tagozatos tanulók egészségnevelési csoportversenyére került sor.

Csütörtökön délelőtt Bódi Tamás mentőápoló mutatta be a mentősök munkáját a diákoknak, és az életmentés legfontosabb lépéseit is bemutatta.

Pénteken a felsős osztályok a héten elkészült csoportfeladataikat mutatták be.

A hetet egy jó hangulatú Suli-Buli zárta.

Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát és sok ismerettel és éleménnyel gazdagodott a hét során!