2023. október hónap bejegyzései

1956-os megemlékezés

1956. október 23-ra emlékeztek iskolánk tanulói 2023. október 20-án. Az iskolai műsort rádión keresztül a nyolcadik osztály négy tanulója adta. 10 órától a községi megemlékezésen vettek részt tanulóink. Az 56-os emlékműnél verset mondtak Salgó Viktória és Cserepes Ferenc nyolcadik osztályos … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | 1956-os megemlékezés bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Mesemondó verseny

2023. szeptember 27-én, szerdán délután 14.00-tól került megrendezésre az alsó tagozatosok mesemondó versenye. A tanulók két korcsoportban: 1-2. osztályosok és 3-4. osztályosok között  mérhették össze tudásukat. Nagyon sok ügyes tanuló előadását hallgathattuk meg. A legügyesebbek könyvjutalomban is részesültek. Helyezések: 1-2 … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Mesemondó verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért

Iskolánk 2023-ban is csatlakozott az Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért kezdeményezéshez. 2023. október 18-án a Szent István Televízió felvételével együtt iskolánk minden jelen lévő tanulója részt vett a rózsafüzér imádságban. A közvetítés megtekinthető:

Kategória: Egyéb kategória | Egymillió gyermek imádkozza a rózsafüzért bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Mezei futóverseny 2023

2023. október 3-án, kedden zajlott le a hagyományos mezei futóversenyünk, amelyen minden tanulónk megmérette magát. Az időjárás is kegyes volt hozzánk, így igen kellemes időben tudtuk megrendezni a futóversenyt a községi sportpályán. A közös bemelegítést követően tanulóink életkoruk és nemük … Egy kattintás ide a folytatáshoz….

Kategória: Egyéb kategória | Mezei futóverseny 2023 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva